Moderator strony internetowej

Warszawa Zmodyfikowany Grudzień 6, 2019 ID #1943 Odsłon: 10, dzisiaj 0

Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:
Moderator strony internetowej - praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

• tworzenie i moderowanie strony internetowej,
• aktualizacja i modyfikowanie  treści na stronie,
• współpraca w zakresie kwestii graficznych,
• działania związane z content marketingiem,
• dbanie o wizerunek graficzny Firmy, zlecanie banerów, grafik, itp.

Wymagania:
• doświadczenie w tworzeniu i moderowaniu stron marketingowych,
• wykształcenie wyższe po kierunkach elektrotechnicznych lub pokrewnych,
• znajomość j. angielskiego na poziomie co najmniej B2,
• elastyczność i dyspozycyjność.

Oferujemy:
• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• pracę zdalną, wymagamy własnego komputera z dostępem do internetu,
• praca w systemie jednozmianowym, w godzinach 7-15.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.